Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 99 zł.

Foteliki i przyczepki rowerowe gwarantują bezpieczeństwo, wygodę i świetną zabawę dla całej rodziny

Zarówno foteliki rowerowe jak i przyczepki rowerowe dają wspaniałą możliwość rodzicom do uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu - jazdy na rowerze ze swoimi dziećmi, nawet tymi najmłodszymi. Każde z tych rozwiązań oferuje nieco inne zalety i sprawdzi się w zależności od potrzeb. Niewątpliwie największą zaletą obu tych rozwiązań jest wspólnie spędzony rodzinny czas i zadowolenie z przebywania na świeżym powietrzu.

Foteliki i przyczepki

Fotelik rowerowy na bagażnik Polisport Boodie Fotelik rowerowy na bagażnik Polisport Boodie
Producent: POLISPORT
Cena: 229,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Fotelik rowerowy Polisport  GROOVY RS PLUS na ramę Fotelik rowerowy Polisport GROOVY RS PLUS na ramę
Producent: POLISPORT
Cena: 315,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Fotelik rowerowy Polisport GROOVY 26-29” na ramę Fotelik rowerowy Polisport GROOVY 26-29” na ramę
Producent: POLISPORT
Cena: 269,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo1 Sport 2020 Petrol Blue Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo1 Sport 2020 Petrol Blue
Producent: Qeridoo
Cena: 3 599,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zalety przyczepek rowerowych i fotelików rowerowych

Typ wycieczki rowerowej powinien determinować wybór środka transportu do przewożenia naszego dziecka. Do krótkich przejażdżek rowerowych po miejskich ścieżkach zdecydowanie bardziej nadaje się fotelik rowerowy, który daje możliwość bliskiego kontaktu z dzieckiem i nie ogranicza możliwości manewrowania. Podczas krótkiej podróży rowerowej w foteliku dziecko nie będzie odczuwało zmęczenia i dyskomfortu, związanego np. z niepogodą, za to będzie miało dużo możliwości do obserwowania otoczenia. Na kilkugodzinne wyprawy do lasu zdecydowanie bardziej nadaje się przyczepka rowerowa. Siedząc w wygodnej przyczepce dziecko będzie osłonięte od wiatru i deszczu. Przyczepki często mają amortyzację, która zmniejszy niewygody podróży po nierównym terenie. Możliwość odchylenia oparcia siedziska sprawi, że podczas drzemki dziecko będzie odczuwało komfort. Ważnym czynnikiem przy decydowaniu o wyborze fotelika czy przyczepki jest wiek dziecka i jego umiejętność samodzielnego siedzenia. Jeśli dziecko jeszcze nie siedzi, nie może jechać w foteliku. Przyczepka natomiast daje możliwość przewożenia nawet najmłodszych dzieci i niemowląt. Przyczepka rowerowa sprawdzi się także, kiedy mamy dwójkę dzieci w podobnym wieku. Podwójna przyczepka daje możliwość przewożenia dwójki dzieci, którzy mogą cieszyć się swoją obecnością i jazdą z rodzicami na rowerze. Zaletą przyczepek rowerowych jest uniwersalność - przyczepka rowerowa może być wykorzystywana jako wózek spacerowy lub wózek biegowy. Za wyborem fotelika rowerowego przemawia znacznie niższa niż w przypadku przyczepki cena.

W sklepie TMPSport dostępne są zarówno foteliki rowerowe jak i przyczepki rowerowe, wśród których napewno dokonasz najlepszego dla siebie i swojego dziecka wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl