Witamy. Dziękujemy, że wybrałeś nasz sklep. Owocnych zakupów!

Darmowa dostawa już od 99 złotych!

O firmie

TMPSport - miejsce w którym znajdziesz wszystko to, co sprawi, że Twoje wycieczki rowerowe będą wygodne i bezpieczne!

TMPSport to Tatiana, Malwina i Paweł. Rodzina zakochana w rowerach, przyrodzie, wolności i przygodach. Od początku rowery były naszą pasją. Każda wycieczka rowerowa nad jezioro, w góry, do lasu odkrywała nowe pokłady zachwytu. Zdobywaliśmy formę i wiedzę o kolarstwie. Teraz wiemy jakie ubrania są wygodne, jakie wyposażenie jest potrzebne, żeby pokonać wąskie, górskie ścieżki i jakie narzędzia są niezbędne do naprawienia przebitej opony pośrodku lasu.

Myśl o założeniu firmy, aby połączyć naszą pasję i nasz styl życia ze sposobem na pracę kiełkowała dosyć długo. Nie jest łatwo wyjść ze strefy komfortu, porzucić stanowiska i etaty w firmach i pójść w nieznane. Nam się udało. Szczere rozmowy, ocena wiedzy, doświadczenie i gruntowne przygotowanie pozwoliły zrobić ten krok - dla nas olbrzymi krok do przodu. Powstał sklep TMPSport.

Mamy głowy pełne pomysłów, sprecyzowane plany i mocną wiarę w to, że je zrealizujemy. Do tego potrzebujemy Was - klientów, przyjaciół, miłośników rowerów. Razem z Wami i dzięki Wam osiągniemy sukces.

Zapraszamy do naszego sklepu TMPSport, do śledzenia naszych postępów na Instagramie i Facebooku

Do zobaczenia na szlakach rowerowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl